Technologie vrstev

MUSCLE FORCE

MUSCLE FORCE warm je nová kolekce z řady ODLO funkční prádlo, které je určena aktivním lyžařům.

MUSCLE FORCE warm je nová kolekce z řady ODLO funkční prádlo, které je určena aktivním lyžařům.

 

Pro koho je prádlo MUSCLE FORCE vyvinuto?
MUSCLE FORCE je pro každého lyžaře, který je první ráno na sjezdovce, když tam ještě nikdo není. Má rád, když si na konci dne řekne „Ujel jsem dnes víc než minulé dny a jsem fakt unavený po vysilujícím lyžování“ - jasně, že je ten poslední lyžař nebo lyžařka, který stojí na vrcholu kopce, zatímco slunce již zapadá za horizont. Pokud nelyžuje celý den, tak si s radostí zajde na běžky nebo si jde zaběhat.

 

1. Pomáhá lyžovat déle
Na nohou se nacházejí nejdůležitější svaly pro lyžování. Aby jste si mohli bezproblémů užít lyžování a zůstat na svahu co nejdéle, ODLO vytvořilo tzv. „Zoned Muscle Support“ (Rozčlenění zón pro podporu těla). Zoned Muscle Support redukuje svalové vibrace
u končetin a pomáhá tak ušetřit Vaši energii a sílu na extra dlouhý den na lyžích. Pro tuto novou řadu funkčního prádla ODLO vyvinulo nové složení tkaniny, kterou nazývá „bonded sendwich construction“.Struktura vláken snižuje vibraci svalů přesně tam, kde je potřeba.

2. Rychleschnoucí


Díky ojedinělému složení 90% polyester a 10% elastan (elastan potažený polyesterem), místo použití polyamidu a holého elastanu, je látka schopná proschnout rychleji i po velmi náročné aktivitě.

3. Udrží Vás v teple
Pro hlavní část těla - trup - který potřebuje zůstat v suchu a teple, ODLO vyvinulo speciální tkaninu se zónovou funkcí. ODLO pracovalo s velmi tenkou verzí této tkaniny, která i při aktivním sportu udrží optimální teplotu těla. Tkanina je lehce česaná z vnitřní strany pro ideální izolaci tepla a zároveň Vám zaručí příjemný pocit pokožky. Tato kombinace zónových materiálů umožňuje optimální termoregulaci těla pro udržení sportovce v suchu a v teple.

 

4. Umožní Vám volnost pohybu
ODLO provedlo rozsáhlé zkoušky u prádla MUSCLE FORCE, aby Vám zajistilo, že prádlo je perfektně přiléhavé s podporou svalů na pažích a nohou, a přitom Vás nijak neomezuje ve volnosti pohybu a Vy jste se mohli cítit zcela komfortně při Vašich sportovních aktivitách.

 

5. Pro lyžaře od profesionálů
MUSCLE FORCE bylo testováno a doporučeno Německou lyžařskou asociací (DSV).